WINGS

WINGS

Dołącz do blisko miliona stylowych podróżników

Nasze walizki towarzyszą podróżnikom na każdym kontynencie, sprawiając, że ich przygody są wygodne i stylowe.
Dołącz do naszej globalnej rodziny Wings i odkryj, jak nasze produkty mogą uczynić Twoje podróże jeszcze bardziej niezapomnianymi.

Siedziba w Polsce

Marka Wings znajduje się w samym sercu Europy, co czyni ją idealnym punktem w rozprowadzaniu naszych produktów na kontynencie.
Dzięki temu jesteśmy w stanie efektywnie dostarczać nasze walizki do klientów w różnych krajach.

Świadczymy usługi

  • Projektowanie - według indywidualnych potrzeb
  • Przygotowanie produkcji
  • Kontrola jakości procesu produkcji
  • Sprzedaż
  • Dystrybucja
  • Serwis - gwarancyjny i pogwarancyjny

Opinie Klientów

Poznaj recenzje i opinie naszych klientów, świadczące o jakości naszych produktów i obsłudze klienta.
Rzetelna i w pełni profesjonalnia polska firma! Realizacja zamówienia (transakcja poprzez allegro) z dostawą mniej niż 24h! Jakość walizek świetna, jestem pod ogromnym wrażeniem i do tego super cena (skorzystałam z wyprzedaży). Wspaniała obsługa klienta - mogłam liczyć na szczerą rozmowę, poradę i miłą pomoc w rozwiązaniu dylematów, bez "focha" i zniecierpliwienia po drugiej stronie słuchawki :) Jestem zachwycona jakością obsługi klienta. BRAWO! Dziękuję za pomoc i za obsługę na bardzo wysokim poziomie :)
Anna Wypiór
7 miesięcy temu
Kolor walizki na żywo lepsza niż na zdjęciach, pierwsza wyprawa i wszystko ok, stelaż zamek i kółka wytrzymały. Dobra cena w stosunku do jakości. Ja jestem zadowolony.
Fabian
3 lata temu
Kupiłam dwie walizki i jestem mega zadowolona. bardzo kompetentna profesjonalna obsługa na najwyższym poziomie, niezwykle pomocna w wyborze produktu. Walizka sprawdza się świetnie, pozdrawiam i do usłyszenia przy kolejnych zakupach :)
Marlena Podwakowska
3 lata temu
Szukaj